height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">

מלון דיימונד

מיקום: אחת הערים המתוירות באירופה
זכויות במתחם:
ייעוד: שימוש עצמי/נכס מניב עם הכנסה פסיבית
סטטוס תכנוני:

פרטים נוספים על הפרויקט

  • "זמרת הארץ" מציגה בפניכם הזדמנות להגשים חלום ולרכוש דירת אירוח מפוארת במלון היוקרה דיימונד אף רבנו.
  • הגם שמדובר במלון, מדובר ברכישת נכס לכל דבר שבמסגרתה הנכס נרשם על שם הרוכש ומנוהל כחלק ממלון דירות. מוני המים והחשמל של כל דירה מנוהלים בנפרד.
  • המלון מעוצב בסטנדרט בינלאומי ומציע לאורחיו את כל השירותים והפינוקים האפשריים. מבנה המלון מהמם ביופיו, וכולל לובי מפואר, ספא, מקווה טוהרה, בית כנסת, חדר אוכל אלגנטי ומגוון דירות פאר בעלות מפרטים עשירים ביותר, הכל כדי להפוך את השהות בו לבלתי נשכחת ולתרום ליצירת אווירה נעימה ומפנקת.
  • מגוון הדירות המוצע לרכישה במלון כולל דירות סטודיו, דירות 2-3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. רכישת דירה במלון מאפשרת לרוכש להחליט באיזו תדירות ישתמש בה לצרכיו כדי לארח בה את עצמו, בני משפחתו וחבריו, ובאיזו תדירות יציע אותה להשכרה כדי שתניב עבורו תשואה שנתית יפה.
  • כאשר הרוכש אינו משתמש בדירה עומדת לרשותו חברת ניהול מנוסה, אשר דואגת להשכרת הנכס ולניהולו המלא, לרבות תחזוקה, ניקיון וכל השירותים הנלווים אשר מוענקים לאורחי דירות המלון.
  • מחיר הרכישה הוא אטרטקטיבי במיוחד בהשוואה לנכסים בסדר גודל וברמת הגימור המוצעת, וגלום בו פוטנציאל לתשואה משמעותית ככל שאחוז התפוסה השנתית גבוה יותר. אחוז התפוסה השנתית מושפע בין היתר מבחירת הרוכש כמה זמן במשך השנה ינצל את דירת הפאר לצרכיו. אולם גם בתפוסה של 30% בשנה ישנו פוטנציאל לתשואה דו-ספרתית.
  • המלון ממוקם ביעד תיירותי מהפופולריים והמתוירים ביותר באירופה, ובגלל מיקומו הייחודי ויוצא הדופן שלו, תחזיות התפוסה שלו גבוהות במיוחד לאורך כל השנה ובמיוחד בתקופות החגים.
  • הליך הרכישה מפוקח ומלווה משפטית לכך אורכו על ידי משרד עו"ד אברהם ללום ושות', אשר מפקח על תהליכי הרישום של הנכס ועל הקניית בטוחות הולמות לרוכשים: תשלום לפי קצב התקדמות הבנייה, רישום זכויות, הפקדת כספי הרוכשים בנאמנות עד לשחרורם בהתאם להתקדמות הפרויקט (בפיקוח רו"ח ועו"ד) והתחייבות למועד המסירה לרוכש.
No items found

מה זאת השבחת קרקע?

איתור הקרקע

האנליסטים של "זמרת הארץ" מנתחים את היצע הקרקעות הקיים והמיועד לבנייה ובוררים מתוכו בפינצטה את עסקאות ההשבחה המתאימות להשקעה.

 

יציאה לדרך

העסקה מתבצעת בשלב שבו הקרקע מיועדת אך עדיין לא מאושרת לבנייה בפועל, ונכנסת לתהליך של השבחה והבשלה בכל שלב על ציר הזמן.

קצירת הפירות

לאורך התקדמות תוכנית הקרקע עד לבנייה, ניתן לממש את ההשקעה הראשונית בכמה תחנות בדרך, וליהנות מפירות ההשקעה בהתאם לשלב המימוש.

השבחת קרקעות - למי זה מתאים?

לבעלי הון עצמי

מי שיש להם הון עצמי בסך של 100 אלף ש"ח ומעלה, המתעניינים באלטרנטיבות השקעה לטווח בינוני וארוך

למשפחות צעירות

הורים צעירים, המבקשים לייצר פוטנציאל לתשואה עתידית שתאפשר להם לדאוג לכל ילדיהם

למעוניינים בפיזור

בעלי תיק השקעות מגוון, המחפשים אלטרנטיבות השקעה ומבינים את הפוטנציאל שבהשבחת קרקע

לפנסיה שלכם

למעוניינים באלטרנטיבה נכסית נוספת לביטחונם ולהבטחת העתיד שלהם ושל משפחתם

זמרת הארץ

ברוכים הבאים אל זמרת הארץ זמרת הארץ מקבוצת ראדיסון מתמחה באיתור עסקאות השבחת קרקע ובהשקעה בהן, תוך שיתוף בעלי הון עצמי בהשקעותיה. הקבוצה הוקמה על ידי מומחים בעלי יותר מ-30 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן להשבחה, ומתמקדת בניהול עסקאות נדל"ן בעלות פוטנציאל תשואה גבוה במיוחד. השקעות בנדל"ן – ובנדל"ן פיננסי במיוחד – דורשות מומחיות ושיקול דעת. לפני כל השקעה נערכות בדיקות מקיפות של הקרקעות המיועדות לבנייה עתידית, על ידי טובי המהנדסים והשמאים, במטרה להעריך את הפוטנציאל של כל עסקה. אם הבדיקה מצביעה על פוטנציאל גבוה, הקבוצה משקיעה בנכס – ומציעה ללקוחותיה …

קרא עוד
סגירת תפריט
דילוג לתוכן