height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">

חיפה – שער העיר

מיקום: מרכז עסקים ראשי (מע"ר) בשילוב מיקרו דיור
זכויות במתחם: בתהליך הפקדה להכפלת זכויות ל-42 קומות
ייעוד: מגדלי משרדים המשלבים אזור מסחר בילוי ופנאי ומגדלי מגורים
סטטוס תכנוני: מאושרת ל -22 קומות

פרטים נוספים על הפרויקט

מטרות העירייה בתכנית המתאר
  • פיתוחה של חיפה כמטרופולין הצפוני של מדינת ישראל. העצמה וביסוס מעמדה הכלכלי-חברתי של העיר באמצעות פיתוח אזורי תעסוקה לסוגיהם, הקמתם וחידושם של מבני ציבור, מוסדות, מוקדי השכלה גבוהה ורפואה, וכן באמצעות התייחסות למפרץ חיפה כמתחם מרכזי המקשר בין חלקי המטרופולין.
  • פיתוח מרכז עסקים ראשי (מע"ר) עירוני ומטרופוליני דומיננטי בעיר התחתית. חיזוקו כמרכז תעסוקה, תיירות, תרבות, מסחר, פנאי ומגורים, הכולל חזית ים עירונית, המשלב גם פעילות נמלית ותעשייתית, אשר להן משקל רב בפיתוח שטחי התעסוקה במפרץ חיפה.
  • עידוד תהליכי התחדשות בשכונות הוותיקות, במרקמים הקיימים ובמתחמים המתפנים, תוך שילוב התכנון והאמצעים התואמים את קווי המדיניות הלאומיים והמקומיים והתוכניות התומכות בתהליכים אלו, והעלאת רמת הרווחה ואיכות המגורים והמרחב הציבורי בכל חלקי העיר.
  • שימור התבנית הייחודית והערכים העירוניים הייחודיים של חיפה ושילובם בפיתוח העיר. שימור ומתן ביטוי לאופי המקום על מגוון המבנים והמתחמים לשימור הקיימים, חטיבות הנוף, לרבות חוף הים, נחל הקישון וגדותיו, ואדיות טבעיים, תצפיות נוף, חורשות וכדומה, וחשיפתם לכלל תושבי העיר ומבקריה.
  • קביעת מדיניות פיתוח מאוזנת באמצעות עמידה בקריטריונים סביבתיים גבוהים ושיפור איכות הסביבה בעיר, בדגש על הוראות בעניין מקורות סיכון.
  • התאמת מערך התשתיות לצרכים העתידיים של העיר, המטרופולין והמדינה, תוך מיצוי מיטבי של משאב הקרקע ופיתוח מושכל בר-קיימא.
  • יתרון השקעה באזורים מתפתחים עם נגישות גבוהה. מרכז העסקים המיועד מוגדר ע"י העיריה כ"בירת הצפון – מרכז עסקים ראשי לכל המטרופולין" בזכות המיקום והנגישות הגבוהה הן מצד הרכבות, הרכבל החדש, הקרבה למנהרות הכרמל, המטרונית ועוד… מה שמקצר משמעותית את החיבור בין חלקי העיר- לדוגמא: זמן הגעה מהאוניברסיטה והטכניון לאזור המע"ר כ-15-20 דקות מה שהופך את האזור למבוקש במיוחד, הן מבחינת תעסוקה והן מבחינת מגורים לצעירים. חברת זמרת הארץ החלה בשווק במחירי פריסייל למשקעים. רוכשים משרד במחיר אטרקטיבי ולאחר הגדלת הזכויות המשקיע ייהנה ממשרד + דירה יוקרתית במגדל.
No items found

מה זאת השבחת קרקע?

איתור הקרקע

האנליסטים של "זמרת הארץ" מנתחים את היצע הקרקעות הקיים והמיועד לבנייה ובוררים מתוכו בפינצטה את עסקאות ההשבחה המתאימות להשקעה.

 

יציאה לדרך

העסקה מתבצעת בשלב שבו הקרקע מיועדת אך עדיין לא מאושרת לבנייה בפועל, ונכנסת לתהליך של השבחה והבשלה בכל שלב על ציר הזמן.

קצירת הפירות

לאורך התקדמות תוכנית הקרקע עד לבנייה, ניתן לממש את ההשקעה הראשונית בכמה תחנות בדרך, וליהנות מפירות ההשקעה בהתאם לשלב המימוש.

השבחת קרקעות - למי זה מתאים?

לבעלי הון עצמי

מי שיש להם הון עצמי בסך של 100 אלף ש"ח ומעלה, המתעניינים באלטרנטיבות השקעה לטווח בינוני וארוך

למשפחות צעירות

הורים צעירים, המבקשים לייצר פוטנציאל לתשואה עתידית שתאפשר להם לדאוג לכל ילדיהם

למעוניינים בפיזור

בעלי תיק השקעות מגוון, המחפשים אלטרנטיבות השקעה ומבינים את הפוטנציאל שבהשבחת קרקע

לפנסיה שלכם

למעוניינים באלטרנטיבה נכסית נוספת לביטחונם ולהבטחת העתיד שלהם ושל משפחתם

זמרת הארץ

ברוכים הבאים אל זמרת הארץ זמרת הארץ מקבוצת ראדיסון מתמחה באיתור עסקאות השבחת קרקע ובהשקעה בהן, תוך שיתוף בעלי הון עצמי בהשקעותיה. הקבוצה הוקמה על ידי מומחים בעלי יותר מ-30 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן להשבחה, ומתמקדת בניהול עסקאות נדל"ן בעלות פוטנציאל תשואה גבוה במיוחד. השקעות בנדל"ן – ובנדל"ן פיננסי במיוחד – דורשות מומחיות ושיקול דעת. לפני כל השקעה נערכות בדיקות מקיפות של הקרקעות המיועדות לבנייה עתידית, על ידי טובי המהנדסים והשמאים, במטרה להעריך את הפוטנציאל של כל עסקה. אם הבדיקה מצביעה על פוטנציאל גבוה, הקבוצה משקיעה בנכס – ומציעה ללקוחותיה …

קרא עוד
סגירת תפריט
דילוג לתוכן