height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">

חיפה – פרויקט טוסקנה מורדות הכרמל

מיקום: מורדות הכרמל
זכויות במתחם: התכנית כוללת שטחים נרחבים למבני ציבור, פארק מרכזי, גנים, שבילים להולכי רגל, פינות משחק לילדים, מצפורי נוף ושטחים נרחבים שישמרו כשטחים ירוקים טבעיים
ייעוד: שכונת המגורים החדשה תשתרע על שטח כולל של כ –239 דונם מתוכם מיועדים למגורים כ 100 דונם
סטטוס תכנוני: שכונת המגורים החדשה שתוקם על בסיס תכנית מאושרת מימי המנדט, חפ/2165 א'

פרטים נוספים על הפרויקט

  • שכונת המגורים החדשה תשתרע על שטח כולל של כ –239 דונם מתוכם מיועדים למגורים כ 100 דונם. בשכונה ייבנו כ – 890 יחידות דיור חדשות. התכנית כוללת שטחים נרחבים למבני ציבור, פארק מרכזי, גנים, שבילים להולכי רגל, פינות משחק לילדים, מצפורי נוף ושטחים נרחבים שישמרו כשטחים ירוקים טבעיים.ראש העיר יונה יהב: "התושבים בעיר רואים בשנים האחרונות את תנופת הפיתוח שהינה תוצר של עשייה תכנונית חסרת תקדים. אזור האצטדיון החדש יהפוך בעוד זמן קצר לאזור עירוני שוקק חיים והעיר תהנה מהפיתוח המואץ. לשכונות החדשות יתרון עצום בהיותם קרובים למרכזי התחבורה ולמת"ם ואין לי ספק השכונות האלה יפרחו כפי שאנו חווים בשכונות רמת הנשיא ונאות פרס. הוועדה המקומית לתכנון ובנייה, בראשותה של מ"מ רה"ע חיפה חדווה אלמוג, המליצה לוועדה המחוזית להפקיד תכנית להקמתה של שכונה חדשה במורדות "רמת גוראל". שכונת המגורים החדשה שתוקם על בסיס תכנית מאושרת מימי המנדט, חפ/2165 א' תשתרע על שטח כולל של כ –239 דונם מתוכם מיועדים למגורים כ 100 דונם. בשכונה ייבנו כ – 890 יחידות דיור חדשות. אופי הבנייה המוצע דומה למקובל בשלוחות הכרמל המערביות ויציע מבנים מדורגים עד 9 קומות, שילוו את הקרקע הטבעית, בהתאם למיקום ואופי המגרש עליו תתבצע הבנייה. במסגרת התכנית תיסלל מערכת דרכים חדשה ויוקצו שטחים לצורכי הציבור . התכנית הינה תכנית איחוד וחלוקה של השטחים המיועדים לבנייה (רפרצלציה) במסגרתה יוקצו לבעלי השטחים מגרשי בניה חדשים בהתאם לטבלת ההקצאות. התכנית כוללת שטחים נרחבים למבני ציבור עליהם יוקמו, בין היתר, בית ספר יסודי, מוסדות תרבות, רווחה, בריאות וקהילה, חניון ציבורי וכן מתקני ספורט בנוסף, התכנית כוללת כ – 80 דונם של שטחים ציבוריים פתוחים המיועדים לפארקים וגינות, טיילות, שבילים להולכי רגל, פינות משחק לילדים, מצפורי נוף ושטחים נרחבים שישמרו כשטחים ירוקים טבעיים. מערכת הדרכים של השכונה תתמזג עם סביבתה באמצעות רשת כבישים חדשה שתחצה את רמת גוראל במזרח, לנאות פרס במערב. מהנדס העיר אריאל וטרמן: "מדובר ביחידה נוספת ברצף של השכונות חדשות שמקודמות היום בוועדות התכנון. השטחים המיועדים למגורים עוד מימי המנדט, יופשרו סוף סוף לבנייה, אנו דואגים שהתכנון יהיה תואם לרמת החיים ולסטנדרטים הגבוהים אותם קבעה העירייה בדגש על השתלבות ברקמה הקיימת של הכרמל." הפיתוח המתוכנן יאפשר לשמר את תנופת הבנייה בחיפה בשנים האחרונות, עם כ – 1000 יח"ד חדשות בשנה. הפיתוח צפוי להגדיל את אוכלוסיית העיר בכ– 330 אלף תושבים חדשים תוך – 15 שנים.
No items found

מה זאת השבחת קרקע?

איתור הקרקע

האנליסטים של "זמרת הארץ" מנתחים את היצע הקרקעות הקיים והמיועד לבנייה ובוררים מתוכו בפינצטה את עסקאות ההשבחה המתאימות להשקעה.

 

יציאה לדרך

העסקה מתבצעת בשלב שבו הקרקע מיועדת אך עדיין לא מאושרת לבנייה בפועל, ונכנסת לתהליך של השבחה והבשלה בכל שלב על ציר הזמן.

קצירת הפירות

לאורך התקדמות תוכנית הקרקע עד לבנייה, ניתן לממש את ההשקעה הראשונית בכמה תחנות בדרך, וליהנות מפירות ההשקעה בהתאם לשלב המימוש.

השבחת קרקעות - למי זה מתאים?

לבעלי הון עצמי

מי שיש להם הון עצמי בסך של 100 אלף ש"ח ומעלה, המתעניינים באלטרנטיבות השקעה לטווח בינוני וארוך

למשפחות צעירות

הורים צעירים, המבקשים לייצר פוטנציאל לתשואה עתידית שתאפשר להם לדאוג לכל ילדיהם

למעוניינים בפיזור

בעלי תיק השקעות מגוון, המחפשים אלטרנטיבות השקעה ומבינים את הפוטנציאל שבהשבחת קרקע

לפנסיה שלכם

למעוניינים באלטרנטיבה נכסית נוספת לביטחונם ולהבטחת העתיד שלהם ושל משפחתם

זמרת הארץ

ברוכים הבאים אל זמרת הארץ זמרת הארץ מקבוצת ראדיסון מתמחה באיתור עסקאות השבחת קרקע ובהשקעה בהן, תוך שיתוף בעלי הון עצמי בהשקעותיה. הקבוצה הוקמה על ידי מומחים בעלי יותר מ-30 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן להשבחה, ומתמקדת בניהול עסקאות נדל"ן בעלות פוטנציאל תשואה גבוה במיוחד. השקעות בנדל"ן – ובנדל"ן פיננסי במיוחד – דורשות מומחיות ושיקול דעת. לפני כל השקעה נערכות בדיקות מקיפות של הקרקעות המיועדות לבנייה עתידית, על ידי טובי המהנדסים והשמאים, במטרה להעריך את הפוטנציאל של כל עסקה. אם הבדיקה מצביעה על פוטנציאל גבוה, הקבוצה משקיעה בנכס – ומציעה ללקוחותיה …

קרא עוד
סגירת תפריט
דילוג לתוכן