height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">

ברוכים הבאים אל זמרת הארץ

זמרת הארץ מקבוצת ראדיסון מתמחה באיתור עסקאות השבחת קרקע ובהשקעה בהן, תוך שיתוף בעלי הון עצמי בהשקעותיה. הקבוצה הוקמה על ידי מומחים בעלי יותר מ-30 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן להשבחה, ומתמקדת בניהול עסקאות נדל"ן בעלות פוטנציאל תשואה גבוה במיוחד.

השקעות בנדל"ן – ובנדל"ן פיננסי במיוחד – דורשות מומחיות ושיקול דעת. לפני כל השקעה נערכות בדיקות מקיפות של הקרקעות המיועדות לבנייה עתידית, על ידי טובי המהנדסים והשמאים, במטרה להעריך את הפוטנציאל של כל עסקה. אם הבדיקה מצביעה על פוטנציאל גבוה, הקבוצה משקיעה בנכס – ומציעה ללקוחותיה להצטרף להשקעה.

מקצועיות, אמינות ושקיפות הם הערכים המובילים את קבוצת ראדיסון, אשר פועלת לפיהם מאז הקמתה. הקבוצה מנהלת ומובילה פרויקטים עד לסיומם, ומבטיחה ללקוחות ראש שקט לאורך כל התהליך. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף כשותפים להצלחה.

אנחנו מבטיחים לכם

מומחיות

אנו מתמקדים ומתמחים בהשבחת קרקעות, ומשקיעים את כל משאבינו בהובלת תחום זה ובהענקת הזדמנות לשותפינו ליהנות ממומחיותנו.

מקצועיות

אנו עוסקים בתחום השבחת הקרקעות כבר למעלה מעשור, ומעמידים לשירות לקוחותינו ושותפינו את מיטב האנליסטים, עורכי הדין והמומחים בתחום השבחת הנדל"ן.

שקיפות

אנו מקפידים על זרימת מידע שוטפת ללקוחותינו ולשותפינו, מתחילת התהליך ועד סופו, ומאמינים בשקיפות כתנאי הכרחי להצלחת כל פרויקט וכל השקעה.

שיתוף

אנו משתפים בהשקעותינו בתחום השבחת הקרקע את המעוניינים להצטרף לפוטנציאל הרווח הגלום באפיק זה, ורואים בהם שותפים להשקעה לאורך כל הדרך.

צוות הניהול שלנו

מאיר פרי

מנכ"ל הקבוצה

מומחה בעל שם בניתוח טכני, ניתוח שווקים וניתוח רגישויות השקעה. בעל כ-30 שנות ניסיון בשווקי ההון והנדל"ן, ומתמחה למעלה מ-20 שנה בניתוח כדאיות השקעות בנדל"ן בארץ ובחו"ל, משלב גיבוש האסטרטגיה ועד ביצוע בפועל, תוך ניתוח סיכונים ורגישויות. מרצה מוביל בתחום, ומתמחה בפסיכולוגיה התנהגותית בהשקעות. בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים. מוטו: "תבין את הסיכון אל מול הפוטנציאל, ומשם לביצוע

ישראל מורגנשטרן

יו"ר הקבוצה

מומחה בעל שם בתחומו ובעל ותק וניסיון של למעלה מעשרים שנות פעילות פורה במגוון רב של תחומי ההשקעות, שוק ההון והנדל"ן. כיהן בעבר כיועץ השקעות ועמד בראש ועדת ההשקעות של בתי השקעות מהמובילים בארץ. דירקטוריונים מובילים בשוק משתמשים בניסיונו ובידע הרב שברשותו, בהם בבנקים, בחברות ביטוח, בבתי השקעות ובחברות הייטק גדולות כאמדוקס, מטריקס וקודאק, המזמינים אותו כמרצה בכיר לצוותיהם, זאת בנוסף להרצאותיו במרכז שבבעלותו, אותו ייסד ואליו נוהרים רבים להשכיל בתחום הפיננסים. מוביל למעלה מעשור פעילות נדל"ן רחבת היקף בארה"ב, אוקראינה וגרמניה. מוטו: "בעסקים, בחירת הצוות שעובד סביבי הוא המפתח להצלחה".

יובל פישר

סמנכ"ל

מילא שורה של תפקידי ניהול במערכי שירות ומכירות של חברות מובילות במשק הישראלי. אחראי להקמת פרויקטים החל משלב ההקמה, עבור בהצגתם למשקיעים ועד לקבלת מפתח. מומחה בבניית מערכי קשרי לקוחות בדגש על שקיפות. בעל תעודת BA במנהל עסקים, עם התמחות בנדל"ן. מתגורר בבני ציון, נשוי לקרן ואב לשלושה ילדים. מוטו: "פסימיסט רואה בהזדמנות קושי, אופטימיסט רואה בקושי הזדמנות"

ירדנה סבג

מנהלת קשרי משקיעים

אחראית לניהול קשרי משקיעים בתחום תמ"א 38 ופינוי-בינוי ואמונה על ייצוג נאמן של אינטרס המשקיעים. בעלת למעלה מעשר שנות ניסיון בניהול קשרי משקיעים, וניהלה בין היתר מועדון לקוחות שבו למעלה מ-100,000 משקיעים. מתגוררת בגבעת שמואל. מוטו: "העתיד שלכם נקבע ע"י מה שאתם עושים היום ועכשיו, לא מחר".

ורוניקה זינגר

יועצת מכירות

אשת שיווק בעלת ניסיון עשיר בארץ ובחו"ל. מתמחה בליווי וטיפול אישי בצורכי הלקוח, מרגע ההחלטה על ביצוע השקעה, תוך הענקת ליווי צמוד הכולל חקר שוק וכדאיות הפרויקט.

לאון סברדלוב

יועץ נדל"ן

אב ל-2 מיהוד, נשוי לגל, בעל ניסיון רב של מעל עשור בשוק ההון והנדל"ן, מומחה לתכנון ובניה. מוטו: "מי שלא לוקח סיכונים לא שותה שמפניה."

נעמה נמר

מנהלת מדיה ופרסום

מנהלת את תחום המדיה והפרסום. בוגרת לימודי תקשורת אסטרטגית באוניברסיטת אריאל. בזמנה הפנוי מתנדבת בעמותת צער בעלי חיים. מתגוררת בפתח תקווה. מוטו: "אם אתה מסוגל לחלום, אתה מסוגל גם לבצע"

משה כהן

מנהל כנסים ואירועי חברה

בעל תואר שני MBA במימון. אמון על תחום ארגון וניהול כנסים ללקוחות ואירועי חברה. מוטו: ספינה הכי בטוחה כשהיא עוגנת בנמל, אך לא לשם כך נועדו ספינות (ויליאם שד)

רועי דן

מנהל לקוחות

בעל ניסיון בזיהוי הזדמנויות השקעה בנדל"ן ע"י ניתוח מגמות שוק לאומיות ובינלאומיות. בעל יכולת התאמה של מוצרים שונים לצרכים המשתנים של לקוחות. מוטו: אי אפשר להמשיך לעשות אותו דבר שוב ושוב ולצפות לתוצאה שונה (איינשטיין)

כיצד אנו בוחרים קרקע

מחקר ואיתור עסקאות

כדי להגיע לעסקאות מוצלחות, המומחים של "זמרת הארץ" מאתרים קרקעות שנמצאות בראשיתו של תהליך תכנוני ובשלביה הראשונים של תוכנית ייעודית. זהו השלב בעסקה שבו פוטנציאל הרווח כתוצאה מהשבחה גבוה במיוחד.

בדיקת היתכנות וכדאיות

ניסיון של למעלה מ-30 שנה באיתור עסקאות, ומיטב השמאים והאנליסטים, נתרמים למלאכת הבדיקה שעורכת "זמרת הארץ" את היתכנות העסקה וכדאיותה. החברה אינה נכנסת לעסקה לפני שערכה בדיקה מדוקדקת של סיכויי השבחת הקרקע מצד אחד ושל סיכוני העסקה מצד שני, כדי להחליט אם להשקיע בקרקע ואם לשתף אחרים בהשקעה.

ניהול מ"ומ והתקשרות

עקרונות של שקיפות ושיתוף מנחים את "זמרת הארץ" בתהליך המו"מ עם שותפים פוטנציאליים להשקעה בקרקעות להשבחה שבהן משקיעה החברה. שיתוף משקיעים נוספים בעסקה נעשה רק לאחר שהחברה התקשרה בה, ותוך הקפדה על יישום תקן 22 לתקינה השמאית.

דוגמאות לפרויקטים מוצלחים

רחובות – גבעת האהבה
שנהסטטוסמחיררווח באחוזים
שנת הצטרפות 2007
-
-
שנת יציאה 2012
שלב התכנון
הפקת התוכנית
אישור ועדה מחוזית
שלב ההיתרים
120,000 ₪ ליחידה
200,000 ₪ ליחידה
450,000 ₪ ליחידה
550,000 ₪ ליחידה
-
67%
275%
358%
קריית אתא
שנהסטטוסמחיררווח באחוזים
שנת הצטרפות 2010
-
-
שנת יציאה 2015
שלב התכנון
הפקת התוכנית
אישור מחוזית
שלב ההיתרים
30,000 ₪ ליחידה
90,000 ₪ ליחידה
120,000 ₪ ליחידה
150,000 ₪ ליחידה
-
200%
300%
400%
רעננה – נווה זמר
שנהסטטוסמחיררווח באחוזים
שנת הצטרפות 2008
-
-
שנת יציאה 2015
שלב התכנון
הפקת התוכנית
אישור ועדה מחוזית
שלב ההיתרים
120,000 ₪ ליחידה
230,000 ₪ ליחידה
400,000 ₪ ליחידה
750,000 ₪ ליחידה
-
92%
233%
525%
רעננה פארק
שנהסטטוסמחיררווח באחוזים
שנת הצטרפות 2010
-
-
שנת יציאה
שלב התכנון
הפקת התוכנית
אישור ועדה מחוזית
שלב ההיתרים
100,000 ₪ ליחידה
250000 ₪ ליחידה
360,000 ₪ ליחידה
450,000 ₪ ליחידה
-
150%
260%
350%
גבעת שמואל
שנהסטטוסמחיררווח באחוזים
שנת הצטרפות 2009
-
-
שנת יציאה 2016
שלב התכנון
הפקת התוכנית
אישור ועדה מחוזית
שלב ההיתרים
200,000 ₪ ליחידה
400,000 ₪ ליחידה
500,000 ₪ ליחידה
1,100,000 ₪ ליחידה
-
100%
150%
450%

הפרויקטים שלנו

סגירת תפריט
דילוג לתוכן