זמרת הארץ | השקעות נדל"ן

זמרת הארץ מקבוצת ראדיסון מתמחה בהשקעות נדל"ן להשבחה. הקבוצה הוקמה על ידי ישראל מורגנשטרן ומאיר פרי, מומחי נדל"ן בעלי יותר מ-30 שנות ניסיון, שבמהלכן הובילו בהצלחה שורה של פרויקטים בישראל, ארה"ב וגרמניה.

זמרת הארץ עוסקת באיתור והשבחת קרקעות בעלות פוטנציאל גבוה באזורי ביקוש, המצויות בהליכי אישור בנייה אך טרם קיבלו אישור סופי, כך שהשקעה בהן תייצר בעתיד תשואות גבוהות במיוחד.

השקעה בנדל"ן להשבחה דורשת מומחיות רבה ושיקול דעת. הניסיון הרב והקשרים הענפים של ראשי החברה מאפשרים לאתר הזדמנויות, רגע לפני זינוק במחיר הקרקעות. לפני כל השקעה, נערכות בדיקות מקיפות של הקרקע המיועדת לבנייה עתידית, על ידי טובי המהנדסים והשמאים, כדי להעריך את הסיכון והפוטנציאל. במקרים שבהם הפוטנציאל משמעותי, החברה משקיעה בנכס – ומציעה ללקוחותיה להצטרף.

מקצועיות, אמינות ושקיפות מנחים את זמרת הארץ מתחילת דרכה. אנו מאמינים שגם אנשים פרטיים, בעלי הון עצמי נמוך יחסית, זכאים ליהנות מהתשואות הנאות בתחום הנדל"ן להשבחה, הגבוהות משמעותית מהריבית בבנקים, ונושאות פחות סיכון לעומת שוק ההון.

זמרת הארץ מנהלת ומובילה פרויקטים עד לסיומם, ומבטיחה ללקוחותיה ראש שקט לאורך כל התהליך. לקוחות החברה נהנים מיחס אישי ומקצועי לאורך כל הדרך, ורבים מהם לקוחות חוזרים, המבקשים לבחון הזדמנויות נוספות להשקעה, לאור הצלחות העבר.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף כשותפים להצלחה.

הנהלת החברה

ישראל מורגנשטרן, יו"ר

יועץ השקעות בעל רישיון מטעם הרשות לני"ע ויו"ר ועדת ההשקעות בגולד בית השקעות. בעל ותק של כ-17 שנה בשוק ההון, ומשמש כמרצה בכיר בדירקטוריונים מובילים של בנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות וחברות הייטק גדולות, ובהן אמדוקס, מטריקס וקודאק. ייסד והינו בעליה של מכללה בתחום הפיננסים. מוביל מזה כעשור פעילות נדל"ו רחבת היקף בארה"ב ובגרמניה. מוטו: "בעסקים, בחירת הצוות שעובד סביבי הוא המפתח להצלחה עסקית"

מאיר פרי, מנכ"ל

מומחה בעל שם בניתוח טכני, ניתוח שווקים וניתוח רגישויות השקעה. בעל כ-30 שנות ניסיון בשווקי ההון והנדל"ן, ומתמחה למעלה מ-20 שנה בניתוח כדאיות השקעות בנדל"ן בארץ ובחו"ל, משלב גיבוש האסטרטגיה ועד ביצוע בפועל, תוך ניתוח סיכונים ורגישויות. מרצה מוביל בתחום, ומתמחה בפסיכולוגיה התנהגותית בהשקעות. בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים. מוטו: "תבין את הסיכון אל מול הפוטנציאל, ומשם לביצוע"

רפאל בן שלמה, מנטור בתחום הנדל"ן

מומחה בעל שם בתחום ההשבחה בישראל. צבר מעל 20 שנות ניסיון בהובלת פרויקטים מוצלחים של נדל"ן להשבחה. משמש יועץ בתחום השבחת נדל"ן, בין היתר גם לחברות מהגדולות במשק הישראלי. מוטו: "תן לאדם דג - הוא יישבע ליום אחד. למד אותו לדוג והוא יישבע כל חייו"

יובל פישר, סמנכ"ל

מילא שורה של תפקידי ניהול במערכי שירות ומכירות של חברות מובילות במשק הישראלי. אחראי להקמת פרויקטים החל משלב ההקמה, עבור בהצגתם למשקיעים ועד לקבלת מפתח. מומחה בבניית מערכי קשרי לקוחות בדגש על שקיפות. בעל תעודת BA במנהל עסקים, עם התמחות בנדל"ן. מתגורר בבני ציון, נשוי לקרן ואב לשלושה ילדים. מוטו: "פסימיסט רואה בהזדמנות קושי, אופטימיסט רואה בקושי הזדמנות"

רותי אלדד, יועצת מכירות

אשת שיווק בעלת ניסיון עשיר בארץ ובחו"ל. מתמחה בליווי וטיפול אישי בצורכי הלקוח, מרגע ההחלטה על ביצוע השקעה, תוך הענקת ליווי צמוד הכולל חקר שוק וכדאיות הפרויקט. מתגוררת בפתח תקווה, נשואה ואם לשלושה ילדים. מוטו: "חשיבה לוגית תוביל אותך מנקודה א' לנקודה ב', הדמיון יוביל אותך לכל מקום"

עידן גולדשטיין, מנהל לקוחות

מומחה ביחסי ציבור, דוברות ושיווק. מתמחה בשיווק פרויקטים בדגש על תחום הנדל"ן. אחראי על הכנת לקוחות לתהליכי התמחרות, ולליווי כל לקוח עד ביצוע העסקה. בעל תעודת BA בתקשורת. מתגורר בפתח תקווה, ונשוי לשני. מוטו: "הדבר היחיד שעומד בינך לבין המטרה שלך הוא הסיפור הזה שאתה ממשיך לספר לעצמך, על למה אתה לא יכול לעשות את זה"

ירדנה סבג, מנהלת קשרי משקיעים

אחראית לניהול קשרי משקיעים בתחום תמ"א 38 ופינוי-בינוי ואמונה על ייצוג נאמן של אינטרס המשקיעים. בעלת למעלה מעשר שנות ניסיון בניהול קשרי משקיעים, וניהלה בין היתר מועדון לקוחות שבו למעלה מ-100,000 משקיעים. מתגוררת בגבעת שמואל. מוטו: "העתיד שלכם נקבע ע"י מה שאתם עושים היום ועכשיו, לא מחר"

נעמה נמר, מנהלת מחלקת מדיה

מנהלת את תחום המדיה והפרסום. בוגרת לימודי תקשורת אסטרטגית באוניברסיטת אריאל. בזמנה הפנוי מתנדבת בעמותת צער בעלי חיים. מתגוררת בפתח תקווה. מוטו: "אם אתה מסוגל לחלום, אתה מסוגל גם לבצע"